| LexieD a întrebat:

Heii TPU!
Peste tot aud numai: Antonia, Justin Bieber, Alex, Velea, Miley Cyrus, etc. si nu mai suport!
Eu pur si simplu nu ii mai suport pe astia! Recunoasc ca am fost mare fana Selena Gomez(Si acum imi mai plac unele melodii) but now nu mai imi prea place
Acum ascult : Never Shout Never(il iubesc pe Christofer Drewhappy!), The Beatles, My Chimical Romance, A Rocket To The Moon, Taylor Swift, Avril Lavigne, Coldplay, Rolling Stones, Cody Simpson
Mai multe ccolege mi-au spus ca acestia(cantareti/formatiile care imi plac)nu au talent si nici nu au fani ca ceilalti
Eu nu cred deloc asta pentru ca mie mi se pare ca ei sunt mult mai buni decat muzica de azi si stiu ca au foarte multi fani. Dar nu inteleg de ce unii sunt atat de disperati ba dupa Selena Gomez, ba dupa Justin Biber( Am fost si eu fana Selena dar nu eram chiar atat de obsedata).
As vrea sa aud si parerea voastra in legatura cu aceste 2 genuri de muzica
Funda pentru cel mai frumos raspuns si voturi pentru restul! :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt vedete,, de carton,,, adica peste 2 ani nimeni nu va mai stii cine sunt.
Toate revistele, site-urile...tot e plin de ei.
Majoritatea oamenilor nu apreciaza adevarata muzica, asa ca...asta este la moda.

7 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Asculti Taylor Swift, dar si Rolling Stones?
Eu zic sa stergi cat mai repede intrebarea.Sunt curioasa de alte raspunsuri.
Plus ca mai zici ca esti si fana Selena Gomez.
Parerea mea:esti pateticaoh go on.
rolling eyes.
Plin de poseri pe'aici.

| LexieD explică (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

@ Rockstar, In primul rand am zis ca am fost fana Selena Gomez si ca acum nu imi mai plac decat 2-3 melodii
Si care e faza? Taylor Swift canta bine si Rolling Stones imi plac. Nu sunt patetica, tu esti, doar pentru ca imi place tay nu inseamna ca nu poate sa imi placa rolling stones
asa putea sa imi placa bieber si eminem in acelasi timp(desi nu imi plac)

Nu inteleg dc tot va luati de cei care asculta si country-pop si rock sau ceva de genul asta
Deja nu mai putem sa ne placa ce vrem?

| BLURREDLINES a răspuns:

Si eu regret ca am fost CANDVA fana One Direction. Prefer sa ascult dubstep, ascult si Beatles, trupa de valoare, peste care o sa imi amintesc cand o sa am 70 de ani. big grin

| ArtistiqueGS a răspuns:

Ehh acum asta e modalaughing si de exempl daca tie iti place crhistofer (il iubesti) asa si altii adora, iubesc, le place o vedetatongue...

| LexieD explică (pentru ArtistiqueGS):

Da,dar e pacat ca atat de multi oamenii nu mai recunosc care e adevarata muzica si dau importanta doar la ceea ce este la moda

| ArtistiqueGS a răspuns (pentru LexieD):

Asta ziceam, dar acum fiecare cu preferintele lor, eu nu am ascultat acest gen de muzica mi se pare aiurea, nu am nimic cu cei care asculta, dar pur si simplu nu imi place.

| mickeye a răspuns:

Justin Bieber, Alex, Velea, Miley Cyrus sunt ok.Nu îmi plac dar sincer alții mă deranjează pe mine.Nu le suport pe așa zisele cântărețe de la noi care nici nu știu engleză,apar ca ciupercile după ploaie (DYA,Ruby,Anya,Alya,Amna,Alessia, Inna, Tara, Lora, Meena k etc)...Nu îmi plac nici cocalarii: Alex Mica, Sonny Flame.
Și muzica nouă e frumoasă, dar nu cea românească.Mie îmi place Coldplay, Lana del Rey.