| Pisiii :x a întrebat:

Vreau si eu linkuri cu poze mai rare ale lui avril lavigne, taylor swift, selena gomez.

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Incearca pe forumurile cu starurile respective sau pe google!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu avril, se rezolva! am toate pozele cu ea care le-am gasit)aprox 600 si ceva). imi poti tr un mesaj pe privat cu id tau. dar cu celelalte,, nu stiuh ca nu imi placbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 3511 poze cu Avril Lavigne. o iubesc. o ascult din 2002.de cand s-a facut cunoscuta. nu glumesc. le dau oricui doreste love struck
avril rocks.
(1502 poze rare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vreo 800 de poze rare cu taylor swift fiindca e cea mai tare si ii ascult melodiile de cand au aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie asa poze cu avril selena si taylor pe pagina de sunphoto

| Stella_4799 a răspuns:

Http://artisticcelebrity.blogspot.com/2011/12/taylor-swift-poze-rare.html

E blogul meu.
O sa mai pun poze rare cu Avril si Selena.