| anonim_4396 a întrebat:

Ideea stă în felul următor : Eu şi un bun tovarăş vrem să ne apucăm serios de muzică, Hip-Hop/Rap. Avem niţică talent ambii şi la versuri şi la voce (cât decât),dar ne lipseşte promovarea. Dacă ştiţi vreo modalitate bună de promovare, nu ezitaţi să mă ajutaţi aici.În plus de asta, dacă ştiţi vreun studio accesibil ori vreo casă de discuri (label) care poate lua sub aripa 2 semi-novici ar fi ok. Orice sfat/critică ce ar putea ajuta la evoluţia noastră ar fi de apreciat. Mersi anticipat. ^^

el : http://www.youtube.com/watch?v=lxmTkJf_BUs
amândoi : http://www.youtube.com/watch?v=KkT1JsleS1c

7 răspunsuri:
| anonimul0826 a răspuns:

Din ce oras sunteti?

| SuperCoolDude a răspuns (pentru anonimul0826):

Aparatorii Patriei, Bucuresti.

| anonimul0826 a răspuns (pentru SuperCoolDude):

Aha credeam ca sunteti din Brasov poate colaboram ca ami caut un coleg sau doi

| anonimul0826 a răspuns (pentru SuperCoolDude):

Cu ce va faceti negativele aveti vreun program?

| SuperCoolDude a răspuns (pentru anonimul0826):

E mai greu de explicat aici.Dar pe scurt, folosim Mixcraft 5. Mixtape-uri luate de pe net, le editam si aia e. Nu avem instrumentale proprii, inca.

| anonimul0826 a răspuns (pentru SuperCoolDude):

Aha eu am probleme ca nu prea am cum sa-mi fac negativele si am nevoie de cineva care se pricepe aveti vreun id de mes sau fb sa mai vb?

| Mihai442000 a răspuns:

Incercati sa gasiti un studio de inregistrari nu foarte renumit, dar cu aparatura cat de cat buna si sa va faceti publicitate pe facebook si pe youtube. Daca piesele vor fi bune vor prinde! Mie mi se par bune.