| AdyAdrian5 a întrebat:

Salut,ieri,cand am incercat sa ma uit la un video pe youtube,imi aparea o imagine neagra pe care scria "Acest videoclip nu este disponibil momentan",asa am crezut si eu despre acel videoclip,iar astazi,nu mai merge nici un videoclip, oare de ce?

Răspuns Câştigător
| ema_2625 a răspuns:

Cred ca este de la windows, scaneaza, da restart si daca iti face probleme consulta un specialist in calculatoare.

1 răspuns:
| Tezet a răspuns:

Buna! Instaleaza Adobe flash player 11 sau verifica contul pe care a fost incarcat videoclipul!