| dragos13_8465 a întrebat:

Imi doresc de mult sa invat sa cant la chitara, chiar mi-am asit si un loc in orsul meu unde sa invat, dar trebuie sa imi cumpar una si nu am banii disponibli. Daca este cineva care doreste sa doneze o chitara va rog sa-mi scrieti.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| radu a răspuns:

Angajeazate pe timpul verii. din ce oras esti?
P. S. - Poti fi promoter sau nu mai stiu cel care livreaza revistele metro si se plateste bine intr-o vara strangeai bani pentru una.

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Înţelegem faptul că îţi doreşti dar nu cred că TPU e locul protrivit pentru ceea ce cauţi tu. Vorbeşte cu rudele tale, poate te pot ajuta. Baftă!

| Anonime a răspuns:

De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu donez sange laughing
scuze dar ce faci tu acum se numeste nesimtire happy

| dragos13_8465 explică:

Dar unde as putea sa pun anuntul.pe ce site...anonim eu nu prea cred ca daca am cerut ajutor se numeste nesimtire