| Nuttzu a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cineva niste aplicatii de muzica pentru Android?

Va rog, evitati: Deezer, Spotify. sau SoundCloud. Stiu ca ele ar fi cele mai bune pe care mi-le puteti recomanda, dar vreau sa incerc altceva.
P.S: Daca totusi imi recomandati Deezer, va rog, lasati-mi un link pentru aplicatia full, sa pot derula cand vreau, sau sa nu-mi mai intre acele reclame de la ei pentru aplicatia full, sper ca a-ti prins ce vreau sa zic.

1 răspuns:
| CiocanN a răspuns:

Dacă vrei pentru ringtone, sunete alarma, notificări, wallpapers sau teme, mergi pe zedge. Dacă vrei muzica poți încerca soundcloud sau caută niște radiouri online. De ex este unul pe magazin play care este foarte bun și se numește Radio Fm. Are ca logo un microfon alb pe un fundal portocaliu. Merita incercat