| AlinG13 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se numeste melodia dansata de baletul lui Edi Stancu la romanii au talent sezonul 2 semifinale? Si daca imi puteti da un link de unde o pot lua! Multumesc!

3 răspunsuri:
| bumtibumbi a răspuns:

Si mie mi-a placut atat dansul, cat si melodia.Nu stiu de unde o poti downloada, dar daca o gasesti o vreau si eu happy

| AlinG13 explică (pentru bumtibumbi):

Am gasit melodia...defapt am gasit-o pe youtube am facut-o in mp3.Era tot serialul si am taiat doar melodia... daca o vrei uite linkul http://www.fileshare.ro/55746608418

| bumtibumbi a răspuns (pentru AlinG13):

Multumesc happy