| cutebutterfly99 a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie de unde pot downloada cateva melodii? Este pentru prima data cand fac asta si chiar nu stiu unde sa caut.

PS. Melodiile pe care le vreau sunt ceva mai vechi cum ar fi de la Cascada, Tiffany Giardina, Blaxy Girl etc... deci va rog dati-mi un sait unde le pot gasi si pe acestea happy

3 răspunsuri:
| CătălinaDuDe a răspuns:

Intra pe link-ul asta si descarcale http://mp3juices.com/ este bun. Il folosesc si eu si am gasit melodiile pe care le-am vrut.