| anonim_4396 a întrebat:

In aeasta seara mi-am luat un MP3 Player White Shark FREEMAN si nu stiu cum sa bag muzica.mentionez ca am un laptop Dell Inspirion N5030 si am Windows Vista Ultimate ROG AJUTOOR! DAU fundita!

1 răspuns:
| xyz321 a răspuns:

Il conectezi, la laptop, il instalezi, apoi ii faci unul sau mai multe foldere.
dupa care esti libera sa incarci orice piesa vrei. de ex>> deschizi folderul de la mp3 si inca unul de la muzica de pe laptop dupa care pui click-ul pe o piesa si o tragi in folderul de la mp3 apoi eliberezi click-ul. Bafta.