| sKoLL a întrebat:

Salutare tpu...Am un laptop (Dell studio 1537)cu windows vista, si stiu ca acest windows incetineste sistemul, exista vreun program prin care sa pot trece la windows 7 ultimate sau home premium? Funda pentru cine ma poate ajuta

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Daca windowsul incetineste calculatorul inseamna ca calculatorul este de tot cacatul si nu e vina windowsului desi Vista e si el de tot cacatu

| timioros a răspuns:

Cad ca nu prea esti cu calculatoarele :P.Ca sa schimbi windowsul ai nevoie de programul BIOS, care este instalat la orice PC, inclusiv la al tau.Este mai complicat, dar poti sa cauti pe www.google.ro

| sKoLL explică (pentru timioros):

Mersi pentru ajutor...Mai bine nu raspundeai

| xToTheZx a răspuns:

Nu,nu poti. Trebuie ca sa reinstalezi windowsul. Vezi ca o sa ai nevoie si de drivere. Pa, pa