| QWERTY96k a întrebat:

in ultimul timp am inceput sa ascult alternative, dar nu stiu prea multe trupe... spuneti-mi si mie niste trupe de alternative.thanks!

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Breaking Benjamin :X

| Aiicha a răspuns:

Simple Plan, Green Day, Hey monday, Paramore, Flyleaf, Fireflight, Fall out boy, Sum 41, The fray, All time low, Boys like girls, Faber Drive, Evanscence, Dead by april, Daughtry, Breaking Benjamin, 30 seconds to mars, Kings of leon, Hedley, Artist vs poet, Every avenue, Good charlotte, we the kings.
winking

| Derye a răspuns:

Asculta Green Day / Paramore / Evanescence.

| maryan_5776 a răspuns:

Grimus, The Killers, Flobots, Travka, Franz Ferdinand, Breaking Benjamin, Travis, Third Eye Blind, Kings of Leon, Omul cu sobolani, Glasvegas, MGMT, The dead Weather, Keane, Implant pentru Refuz, Against Me, Starsailor

| RoCkKiD a răspuns:

Sa nu uitam de nirvana si REM.nu iti fa griji e ca un drog o sa ajungi si la genuri mai "hard" :-)

| QWERTY96k explică:

Deja am inceput cu un pic de hardlaughing...
adica m-am dat putin pe ac-dc si metallica... dar deocamdata alternativu' e pe primul loc...
thanks all pentru raspunsuri!