| xxdreamerxx a întrebat:

Salut in vara asta am votat la european festival awards pentru Untold.Mie mi s-a parut ca daca castiga festivalul pe care ai votat vei primi un bilet gratis. Poate sa ma lamureasca si pe mine cineva despre ce e vorba!

1 răspuns:
| Jimtheghost a răspuns:

Nu, nu a fost vorba niciodata ca Untold sa dea bilete gratis. Au avut intr-adevar o campanie de donare de sange unde daca donai sange primeai bilet, insa un simplu vot pentru un bilet gratis, never.