| BogdannnAdrian a întrebat:

incep sa devin obsedat de o melodie pe care nu o gasesc. in vara asta pe la radio sincer nu stiu ce post era melodia pe care o caut. incepe cu a, parca este canta de negrii, ceva gen african. nu imi amintesc mai multe. va rog daca o stiti, aveti sau amintit v-as fi recunoscator. multumesc

3 răspunsuri:
| M?d?0611 a răspuns:

Salut!
Pe la radio, foarte difuzata era asta https://www.youtube.com/watch?v=TW9uj83Vq-0 Ce gen e cea pe care o cauti?

| agenttpu a răspuns:

Help me lose my mind?