| MusicLoverrr a întrebat:

La Arenele Romane(Bucuresti) sunt scaune? Adica voi merge la concertul LMFAO in fata scenei si cand am intrebat la Diverta de unde mi-am luat biletul a spus ca vom sta toti in picioare.

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Auzi, dar tu mergi la un concert ca să stai pe scaun? Pe scaun poţi sta şi acasă, în parc sau pe unde.
La VIP, dacă au şi categoria asta, acolo sunt scaune, dar te costă cât nu face, nu merită! Mai bine conformează-te, de fapt oricum nu ai ce să faci dacă vrei să te duci. Succes!

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

laughing)) sa stai jos la un concert laughing). oricum o sa faca playback sau o sa falseze rau.

| ThatWeirdFuck a răspuns:

La orice concert se sta in picioare, asta daca nu e vorba de muzica simfonica.