| TheD3vil a întrebat:

Salut la totiwinking!
Deci : Eu as vrea sa cant rapp si de asta mai caut un om care se pricepe la cantat/scris versuri pentru a "infiinta" o trupa cu el.
Tin sa mentionez ca am 16 ani, inca pot invata multe.
Cine e interesat si e in stare de asa ceva, putem discuta pe messenger, la idul : daniel.me97@yahoo.com.
Va multumesc, si sper sa fie cati mai multi interesatiwinking
Re!

2 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

In primul rand, pentru o ''trupa'' trebuie sa puteti sa va vedeti in realitate si tot pentru a putea canta ca o trupa...
In al 2-lea rand ma descurc binisor cand o vorba de versuri si imi place in general rap-ul dar in asemenea situatii nu stiu daca e posibila o colaborare oricum good luck

| alei a răspuns:

Nu pot spune nimic sunt prins intro ura
de aia nu spun nimic unde te duci tio iei in gura si suntem oameni ce avem ura in suflet nu neo poti lua nici daca ne dai cu capu de pereti haideti fratilor sa ne uram intre noi ca peste doua luni declaram razboi si daca ne uram nu avem de castigat o sa traim intr-o tara de rahat si asa e frate e ura din viata care noi o gustam de seara pana dimineata si inca avem timp sa ne uram dar sa avem grija sa nu ne omoram