| ptvoi a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa infintez o trupa, adica sa fac parte dintr-o trupa, eau as cinta la voce, nu de alta dar nu stiusa cant la vreun instrument asa ca caut persoane interesate de la 13-in19 din judetul sibiu. Mersi va astept! Cei interesati ma pot contacta pe idul de yahoo messenger: noth_facebook_for_you!

Răspuns Câştigător
| VladyCristian a răspuns:

Bai... as veni eu la chitara-bass dar sunt din jud. cluj. Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai hotarat "asa ca cauti", poate gasesti, dar ca sa canti, sa ajungi vedeta, trebuie sa inveti bine, sa stii sa te exprimi, sa stii sa scrii corect, etc. Ce zici?