| EVOLUTION_5448 a întrebat:

Salut lume.
De unde as putea gasi si eu muzica 100% gratis? Poate fi si instrumental doar.
Vreau sa-mi fac o emisiune de comedie gen =3 "Ray William Johnson" si as avea nevoie de niste muzica dar sa nu apartina unei case de discuri adica sa nu incalc vreun drept de autor.
Stiu ca exista un site dar nu ii stiu numele ca asa in mare parte am gasit site-uri ilegale de manele si alte porcarii de genul.

1 răspuns:
| Cloak a răspuns:

Foarte tare am vazut si eu filmuletele lui Ray.
Apropo pentru muzica gratis (orice gen) poti incerca www.fisierulmeu.ro