| Ciprian996 a întrebat:

Salut lume. imi poate spune si mie cineva de unde pot sa downloadez sau sa vizionez video clipul original: jay-z lucifer.

2 răspunsuri:
| xToToShelx a răspuns:

Eu din cate stiu nu exista un videoclip. El a cantat doar live melodia si nu a facut nici un videoclip pentru eabig grin. Dar poti vedea aici behind the scenes din studiobig grin

| Ciprian996 explică:

Ba are video clip ca am vazut un documentar despre mass-media si mesajele ascunse si in documentar aparea si video clipul "jay-z lucifer" dar il arata 2/3 secunde.