| SerjManiack a întrebat:

Salut lume! Pe la 12:45 azi la Pro Fm era o melodie veche cantata de o femeie.Nu imi mai aduc aminte niciun vers dar stiu sigur ca e veche cam din 1985 pana in 1997.Stie careva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| blue0sound a răspuns:

Jessica Jay - Cassablanca 1995?
It's Raining Men - The Weather Girls (1982)?
SABRINA - Boys?
Sabrina - Sex on the beach?
Lambada By Kaoma?
Sper ca te-am ajutat...

| SerjManiack explică (pentru blue0sound):

Din pacate niciuna nu este melodia cautata de mine.Le-am trimis email la cei de la profm dar niciun raspuns.Asta e, mai astept sugestii, toate sunt binevenite! Multumesc!

3 răspunsuri:
| SerjManiack explică:

Mersi de raspuns dar nu e melodia de care zic eu. Sper ca maine sa imi mai aduc aminte macar un vers.