| Winnie_5855 a întrebat:

Am fost ieri in H&M si am auzit o melodie care mi-a placut, dar nu stiu cum se numeste si nu imi mai aduc aminte nici un vers. Era cantata de un barbat... Stie cineva unde as putea sa o gasesc?

2 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai sunt milioane de melodii cantate de barbati laughing. Ai cam putine informatii despre melodie sad Mai du-te pe la H&M poate o mai da o data si inregistreaz.o pe telefon. Dupa poate poti sa ne scrii cateva versuri happy

Baftawinking

| TeIubesccc a răspuns:

Asteapta pana o vei mai auzi si incearca sa intelegi si sa memorezi versurile, iar cand esti pe net scrie`le si va aparea melodia :d. Succes >:d