| Dinu_Gabriel_2002_Av5q a întrebat:

Salut, ma ajutați cu versuri la aceste strofe va rog?
:versuri
Și ma doare și ma doare, ma doare inima și ma doare atât de tare din cauza ta, cu ce sa continui?

Răspuns Câştigător
| Justme32 a răspuns:

Tu m-ai infectat și m-ai rănit mai ceva ca Corona. Da, e vina mea, e vina mea c-am fost un prost, dar și tu ai profitat când eram jos
Și mă doare și mă doare că te iubesc, chiar de m-ai părăsit, nu pot să te abandonez...

| Dinu_Gabriel_2002_Av5q explică (pentru Justme32):

Ai Facebook cv?

| Justme32 a răspuns (pentru Dinu_Gabriel_2002_Av5q):

Nu numai că am Facebook dar și schițe pentru melodii în original de ale mele. Revin imediat cu Facebook