| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a venit in minte o melodie si nu mai stiu cum se numeste. Meledia este cantata de ceva trupa al carei numere era ceva de genul "The B." sau "The G..." Imi aduc aminte foarte bine insa clipul. Era vorba de un baiast si o fata care si-au sunat prietenii sau ceva de genul si au iesit in oras. Erau 5 fete si 5 baieti. Fetele au iesit la cumparaturi si baietii la bautura sau ceva si apoi au mers in club. Acolo s-au intalnit, s-au cuplat intr-un anume fel dar baiatul principal a stat de vorba cu o alta tipa din club si "iubita" lui a aflat si l-a parasit. Se intampla pe plaja.
A avut si o parte a doua unde ei s-au impacat si erau la piscina si baietii au venit cu pistoale cu apa si s-au alergat, etc.
Ma puteti ajuta? Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se potriveste destul de bine melodiei
https://www.youtube.com/watch?v=P3CxhBIrBho
sau
https://www.youtube.com/watch?v=IgFwiCApH7E
Amandoua melodiile sunt de acelasi cantaret Basshunter

| Calin_Alexandru_1992 a răspuns:

Pai dacă mai ai ocazia de a auzi melodia pe care nu o poți scoate din cap poți folosi shazam. Acesta nu îți recunoaște videoclipul dar vocea da. Folosești shazam și te-ai rezolvat