| Erik21 a întrebat:

Salut, mi-am deschis acum recent un canal de Youtube se numeste Musicland si as vrea sa promovez melodii mai mult sub forma de remixuri si as avea nevoie de colaboratori pentru accest canal sau sa ma ajutati sa pot sa imi promovez accest canal cu melodii de orice gen. Deci care doreste sa colaboram sau sa ma ajute la canal va astept sa imi scrieti

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Maestre DJ, ai grija la ce faci remix ca sa nu iti iei copyright strike si sa ramai fara canal.