| lKopilasFaraNasl a întrebat:

Miam creat un xat. am vazut cum se pune un post de radio la edit etc... Cand sa intru sa vad daca canta muzica... am dat salvare etc. am urmat toti pasii am dat refresh la xat dar numi canta muzica please me spuneti-mi si mie care e problema

1 răspuns:
| bebbe97 a răspuns:

Da-i inca un refresh si iesi depe xat intreaba un membru de pe xat-ul tau daca merge radio iar daca raspunsul este negativ pune alt post de radio! mult succes!