| cladcovdaniela a întrebat:

Salut, Nicole Cherry e romanca? :o

Răspuns Câştigător
| AdryTheBest a răspuns:

Da, este romanca. Asa stiu. Ne mandrim cu ea. happy

Alte răspunsuri
17 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Da, e româncă, are 14 ani happy

| Latinmoon a răspuns:

Da este romanca dar are nume strain. :p

| Dope a răspuns (pentru Latinmoon):

Nu e numele real -.-". O cheamă Nicoleta Ghinea. Nicoleta - Nicole şi ''Cherry'' vine de la cireşe, pentru că îi plac cireşele.

| Rebela_Ľarii_1997 a răspuns (pentru Latinmoon):

Nu are nume strain laughing

| JeffRider93 a răspuns:

Cica ar fi romanca, doar ca numele ei e nume american.Eh,inca cineva cu care sa ne mandrim in toata lumea.Adica,cantaretii romani sunt aproape peste tot pe youtube, nu?

| Clawd3lw a răspuns (pentru JeffRider93):

E nume francez bai waiting.

| HB02 a răspuns (pentru Clawd3lw):

Nu e francez, daca era franceza era Nicole Cherie.
Cherry inseamna cirese in engleza in franceza se zice cerise.

| JeffRider93 a răspuns (pentru Clawd3lw):

Scuze daca am gresit happy Dar, din cate stiu eu, Nicole=nume american si cherry=ciresica in engleza. happy Am zis doar ce am stiut, daca nu e bine, imi cer scuze.

| denysuka16 a răspuns:

Da este romanca numai k numele ei de scena este Nicole Cherry iar numele adevarat este Nicoleta Ghinea

| TequilaLoL a răspuns:

Salut, da este romanca;) a fost si la Acces Direct, poftim link'ul : http://www.youtube.com/watch?v=5DnrXdGIPLM, a cantat melodia lui Whitney Houston, a fost nemaipomenit. O romanca talentata;).

| Gogu_Andrei_1996 a răspuns:

E romancahappy

| DianaCraciun a răspuns:

Desigur ca e romancaca! laughing)

| maximus2311 a răspuns:

Da este romanca si invata la liceul Dinu Lipatti

| iuliangaidau2000 a răspuns:

Din cate stiu nu

| Rodyka10 a răspuns:

Da si clar

| Denysa_Deny_1999 a răspuns:

Bineinteles