| morfeo a întrebat:

Salut! Nu imi mai amintesc cum se numea o melodie, era foarte populara prin 2013-2015, videoclipul era stabilit in Egipt, la piramide si erau multi care dansau, statuile si Sphinxul vorbeau si cantareata asta care a facut melodia am impresia ca era bruneta cu ochi albastri. Daca stiti melodia, funda!

Răspuns Câştigător
| blairelovesmusic a răspuns:

Dark Horse de la Katy Perry.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Https://youtu.be/0KSOMA3QBU0

Nu-mi da funda!

| morfeo explică (pentru Drimmero):

Katy Perry, ce lapsus aveam ca nu imi aminteam deloclaughing) cum nu vrei funda?

| DonEduardo a răspuns:

Nu tiu cum se cheama, dar cred ca era cantata de Kate Perry.