| Andrew28 a întrebat:

Salut, nu stie nimeni un site de unde sa imi iau cartea lui justin bieber?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

De pe Amazon, sau eBay. Eu mi-am luat-o de pe Amazon si am primit-o intr-o luna.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De obicei, cartile se gasesc la librarie. Stii? Magazinul ala cu multe carti. Acuma, poate ca s-au mai schimbat lucrurile. Caut-o si tu la aprozar.
Carti de genul asta nu gasesti pe net. Iti dai seama ca, probabil e vreo duda comerciala, si n-o fi ala chiar asa de cretin incat sa o puna, gratis, la dispozitia oricarui obsedat.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Justin bieber=gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania nu este... dar eu o am... e super happy
pacat nu e in Romania tongue

| Andrew28 explică:

Ms la toti pentru raspunsuri dar mi-am luat cartea...adica 2 carti de a lui justin