| DD_4997 a întrebat:

Cine stie... cand apare in Romania cartea lui justin bieber?

19 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

@denisadeni sa stii ca nu a aparut "in fieacare colt al lumii "
Nu stiu cand apare in Romania, dar cred ca poate la sfarsitul anului sau la anul sau peste 100 ani.
Eu mi-am luat-o de pe net, ia-o si tu de pe net ca nu e scumpa si vine intr-o luna.

| Malvina24 a răspuns:

De acord cu Maniac nu este profitabil.

| SimoooSven a răspuns:

Si eu vreau sa aparalove struck.Ca sa o rup in bucatidevil
ce dracu sa citesti de la ala? ca a fost pus ca cantaret de Usher si ca daca nu era el nici nu era cantaret?rolling on the floor)))

| HySpear a răspuns:

Niciodata! devil

| miky_4769 a răspuns:

Cand o sa vreau eu. mai ai mult de asteptatwinking

| miky_4769 a răspuns:

@denisadeni : pai vezi, proasto?! pune mana si invata engleza inainte sa vrei carti cu paduchiosi bisexuali. si imi cer scuze, stiu ca toata Romania va vrea cartea cu sarmanul ala.

| miky_4769 a răspuns:

Asa, sariti toate pe mine de parca va da JB de mancare:-s. Daca"sti" atat de bine si romana si engleza, dovedeste-olaughing Si da, m-am nascut pe strada, chiar langa podu' la care profeseaza mamele voastre. deh, nu toti s-au nascut in tomberon ca voi. Si da sunt foarte foarte ranit. M-ati demoralizat total.:-s Ssss...sa nu ma bateti:-s...

| miky_4769 a răspuns:

Sincer, nu ma intereseaza sa aflu. Am vazut si cata romana stii. "pe engleza"nu se foloseste niciodata. Si sunt sigur ca a aparut "in fiecare colt al lumii". Copii din Africa(aia bolnavi, bubosi, slabi, infectati cu maladii) au citit cartea lu jb de 20 de ori...

| miky_4769 a răspuns:

Iar imi arati cata romana stiilaughing lasa, nu ma cert cu tine, bye kiss

| twittysylvester2011 a răspuns:

@miky: Nu mai tot incerca sa te bagi in seama ca nu-ti reuseste :p si plus ca nu trebuie sa vorbesti asa, doar pentru ca te crezi mare si tare raised eyebrows tu asa vorbesti si cu prietenii sau familia ta? daca da, tu cred ca te-ai nascut pe strada :-&
@Love: sa speram ca e destul de ranit incat sa nu se mai bage asa si sa mai faca pe desteptulhee hee

| DD_4997 explică:

O sa apara. asta-i clar doar a aparut in fiecare colt a lumii si nu v-a aparea la noi sa fim seriosi, daca tu nu ai fii interesat/a sa citesti nu inseamna ca nu e toata Romania.

| DD_4997 explică:

Nu am gasit-o doar pe engleza.

| DD_4997 explică:

@miki...sa-ti zic eu tie cevahappy 1.cred ca stiu engleza mai multa decat sti tu romana 2.nu te baga in seama daca nu sti raspunsu hai pa. te bagi si tu in discutiechatterbox 3. nici nu sti daca e pentru mine sau nu cartea aia da? 4.nu stiu ce ai cu el-oare ce ti-a facut sau sa fie doar invidia? 5.esti cat se poate de stupid

| DD_4997 explică:

@miki tu ai inceput te-ai bagat in seama fara rost. daca nu stiai raspunsul la intrebare trebuia sa tacitongue si cum ai vrea sa iti dovedesc eu tie cata engleza stiu? l-)

| DD_4997 explică:

Miki inteligenta suprema. era o expresie... vai scuza-ma. vroiai sa enumar exact tarile in care a aparut? happy.Am zis in fiecare colt al lumii referindu-ma la foarte multe locuri. nici nu stiu cum sa iti explic tieoh go on Cius

| Seniorithabebi a răspuns:

Miky... eu tin cu denisadeni happy 1. va aparea si in romana oh go on asta e sigur si logic. 2. nu stiu cum sati zic eu tie fara sa te supar happy:X:X voi incerca sa fiu cat mai sensibila promit :X:X... matai proasta cacamas in gura lu mata laughing cati ani ai tu wai sa comentezi? raised eyebrows mata in cur de bou. ma *** in natia lu mata sa nu uitam de tactuhee hee ii arunc osu lu tactu sal prinda de **** ta de pedofil si de boschetar laughing natia matii de bou laughing copilu strazilor, boschetaru dracului. sper ca nu team ranithee hee

Răspuns utilizator avertizat
| simii_4064 a răspuns:

Sincer nu stiu dar poti sa o comanzi pe netwinking:*

| Maniac_7301 a răspuns:

Nu are sens sa aparata in romana, nu cred co sa apara, nu e nici o afacere pentru a publica o astfel de carte.