| CopilRasfatzat a întrebat:

Cand apare cartea aia cu Justin Bieber? :d

Răspuns Câştigător
| MyWorld a răspuns:

Cartea aia se este autobiografia lui Justin Bieber intitulata "First Step 2 Forever: My Story". Abia astept sa mi-o cumpar!
Exista deja in UK si SUA/USA si Canada, dar evident in varianta englezeasca respectiv americana. Cat despre varianta in romana va mai dura ceva timp...Probabil ca pana atunci JB va mai scrie o carte sau ceva de genu big grin

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu stiu. Probabil cat de curand. Multi dintre "fanii" lui vor fi tentati sa o cumpere, deci sigur va existabatting eyelashes

| thegreatgatsby a răspuns:

Cartea "aia" cu Justin Bieber a aparut de mult.

| ZμZμ a răspuns:

A aparut deja, dar nu la noi... o are o colega de-a mea si a comandat o din Londra si a dat 54 de lei pe ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarta-ma doamne dar Justin Biber e un copil de ban gata(un idiot)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar da cineva banii pe asa ceva?

| Alessandra_1370 a răspuns:

Cand vor avea chef autorii sa o publice

| Corbii a răspuns:

A aparut de multlaughing
Dar nu e in Romania

Răspuns utilizator avertizat
| iul1a999_2467 a răspuns:

Ce carte?