| rabiddoogy a întrebat:

nu stiu daca ma puteti ajuta este o melodie pe youtube care inceputul este ca a unui film, o melodie linistitoare...si stiu ca poza videoclipului era o scena mare pe un stadion sau ceva de genu.O scena de concerte..chiar as vrea sa o gasesc...

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Http://youtu.be/3TqJa0RZOUc Nope? Okay.Da si tu cateva detalii despre genul piesei...

| hunterr a răspuns (pentru Holocaust):

Clipul ala e pe stadionul din manchester? e stadionul lui manchester city?

| Holocaust a răspuns (pentru hunterr):

Da,dar doar anumite secvente.

| rabiddoogy explică (pentru Holocaust):

E o melodie usoara sa zic asa...si nu e clip e doar poza pe fundalul melodiei si canta o femeie pe la jumate sau ceva de genu oricum stiu sigur ca era o scena foarte luminata mare...etc

| hunterr a răspuns:

Europe-final countdown? asta cauti?