| 1nobody1 a întrebat:

O intrebare am si eu. stie cineva cum se numeste o melodie sau macar cine o canta? O sa va dau cateva detalii din videoclip: este melodie straina video este facut alb-negru in video este facut ca si un film un film de actiune unde rolul principal are o dublura pentru anumite scene. Dublura se indragosteste de iubita tipului din rolul principal. Dublura are o motocicleta stil harley ceva clasic asa. Va rog mult as vrea sa o reascult dar nu o gasesc nicaieri si nu stiu cum se numeste. Multumesc

Răspuns Câştigător
| IonutAndy a răspuns:

Cred ca e asta...
https://youtu.be/TnSfwONWlk8

2 răspunsuri:
| 1nobody1 explică:

Da asta este. Multumesc frumos. Eu o cautam ca fiind melodie jhonas brothers. Multumesc inca odata!