| geoka23 a întrebat:

Salut o noua melodie spuneti-mi ce parere aveti http://www.youtube.com/watch?v=s7Se3Hi7e2Q

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Oribil

| Wøodenpints a răspuns:

Jalnic. Voi chiar numiți sunetele ăstea de pc stricat muzică?

| geoka23 explică (pentru Wøodenpints):

Tu sti macar sa faci sunetele astea?

| Wøodenpints a răspuns (pentru geoka23):

Eu știu să scriu corect în limba română, ceea ce tu nu prea poți face.

Și nu trebuie să dețin cine știe ce skill-uri în FL ca să îmi dau seama că ce-ai făcut tu e o mizerie.
Deși m-am jucat acum câțiva ani în programul ăla și am văzut ce-i de capul lui. Am în cetat s-o mai fac pentru că mi s-a părut imbecil de ușor. E prentu proști.

Tu în schimb ai pus vreodată mâna sau știi ce-i ăla un instrument muzica?

| geoka23 explică (pentru Wøodenpints):

Da cred ca am m-ai multe intrumente muzicale acasa, muzica e o pasiune pentru mine.App se scrie sad Deși m-am jucat acum câțiva ani în programul ăla și am văzut ce-i de capul lui, am încetat sal mai folosesc pentru că mi s-a părut destul de ușor. E prentu proști!).Mai treci pe la scoala. Nu exista cuvantul ''Imbecil de usor'' sau ''s-l'','' sti ce-i ala un instrument muzical?'' Esti un analfabet si badaran.

| geoka23 explică (pentru Wøodenpints):

A si melodia e un remake marca David Guetta draga domnule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow-e chiar buna!