| meinteil a întrebat:

Salut o parere despre Pink Floyd? happy

Răspuns Câştigător
| syd a răspuns:

Ai tu o parere despre ei. nu-i lasa pe altii sa te influenteze (eu zic ca sunt foarte buni)

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nici una. Nu merita deranjul pentru mine. Nu sunt fanul lor

| anonim_4396 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Nu toti stiu sa pretuiasca muzica.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stiu dar doar muzicacare-mi place. Mai mult ti-as putea da cateva sfaturi dar nu stiu cat de mult te uiti la filme ca sa-ti dai seama ca pretuiesc muzica chiar si aia rock cu toate ca nu prea ascult asa ceva pink floyd nici atat poate beatles vreo 3 melodii elvis mai multe si metallica, bon jovi, scorpions etc. cate putin in schimb nu pot asculta de exemplu sepultura ori altii ca ei

| heyb0ss a răspuns:

E ok