| DanielaX a întrebat:

Salut praduitorilor! Ce fel de muzica ascultati? Care sunt piesele voastre preferate? Dau funda celui care imi da cele mai multe nume de artisti si trupe! happy
NU ASCULT MANELE!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Aproape toate genurile ascult
Lista cu artiști
Avicii/Lana Del Rey//Lady Gaga/Avril Lavigne/Maroon 5/The 1975/Skrillex/Major Lazer/Stromae/Sigala/J Balvin /Madonna/ Michael Jackson/OMFG / Jaymes Young / Of Monsters And Men/ AURORA/ Miley Cyrus / Rihanna/Chris Brown/Wiz Khalifa/Eminem /Kenye West/Taylor Swift/ The Pretty Reckless/RED/ Arctic Monkeys / ColdPlay / Justin Bieber/ Justin Timberlake/ Timbaland/ Swedish House Mafia/One Direction/Jessie J /Selena Gomez /Flo Rida/ Sia/Nicki Minaj / Akon / Dr. Dre / Bon Jovi / Will. I Am / Jennifer Lopez/Years&Years/ Zedd/Ed Sheeran/ 30STM/Natalia Kills / Tiesto/Enrique Iglesias/ Parkway Drive / Tove Lo / Britney Spears / The Cranberries /Trey Songz / The Weeknd/Tyga/Usher/ Maître Gims/ Indila/System of A Down/Katy Perry/The All American Rejects / Muse / The Beatles / Amy Whinehouse / Whitney Houston / Christina Aguilera / The Black Eyed Peas/ The Chemical Brothers / Imagine Dragons /The Script /The Vamps /Sigma/Catey Shaw / Skillet / Slipknot / Snoop Dogg/ B.O.B /Starset /Steve Aoki/ LMFAO /Rita Ora / Robin Schulz/Rock Mafia /Roxette/ Queen/Linkin Park /Roy Jones/ Rudimental/Sam Smith / Hozier /Satyricon/R3hab/Ricky Martin/ Rob Thomas/ Lykke Li/Pantera / Paraziții/B.U.G Mafia/ Nimeni Altu /Backstreet Boys / Petshop Boys / Abba/ Scorpions/ Nirvana/Pink/Powerwolf/Professor Green/ Missy Eliot / Lil Mama / Lil Wayne / Ciara/ Beyonce / Shakira/MO/My Darkest Days / The Notorious B.I.G /Fall out Boys/Naughty Boy / New Years Day / Nickelback / Nicky Romero /Lorde / Lost Frequencis / Ludacris /M83/Macklemore/Madcon/Marduk/ Black Veil Brides/Hollywood Undead/Foo Fighters/Melanie Martinez/Kesha/Kodaline /KSHMR/Kygo/Lara Fabian/ Stevie Wonder/ James Bay / Jaymes Young / Lil John /James Blunt /Jay-Z /Joe Ford /Kadebostany /Kapushon / Knife Party /Led Zeppelin/Green Day /Guns N' Roses/Aerosmith /Metalicca / ACDC/Red Hot Chili Peppers/U2/ UB40/ MC Hammer / My chemical romance / Eagles/ Ramones/Evanescense/Breaking Benjamin/Daft Punk/David Guetta/Dj Snake/ Afrojack/ Pitbull/ Prince Royce/The Wanted / The Prodigy/ Calvin Harris/ Ellie Goulding /Martin Garrix /Dillon Francis/Radiohead/ 50CENT /Cedric Gervais/ 5SOS/Adele / Alicia Keys/ John Newman/ Apocalyptica/Arcade Fire/Ariana Grande/ Asaf Avidan /Ashes Remain/Azealia Banks/Iggy Azalea/ Charli XCX /Christina Perri/Datsik/Dartek/Disciples/Disclosure/Dj Fresh /DMX/Drake /DVBBS/Earshot /Emeli Sande.
Și alții... nu îmi mai aduc aminte sad

Melodiile mele preferate sunt :
Of Monster And Men- Little Talks
Chris Brown - Beautiful
Avicii- Toate melodiile.

| DanielaX explică (pentru anonim_4396):

OMG! Se pare ca o sa am multe de ascultat!

9 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

Eu ascult rock, jazz, blues, country si muzica usoara mai veche.
Cateva exemple :
Metallica - The Unforgiven
Tom Jones - She's a Lady
Robert Johnson - Me and the Devil Blues
Sam Hunt - Take Your Time
Madalina Manole-Tu nu ai avut curaj
Mai frumoasa - Laura Stoica

| TheIceFury a răspuns:

Buna praduitoareo! Eu ascult rock si metal:
- Black Veil Brides
- Hollywood Undead
- Sistem of a Down
- Avenged Sevenfold
- Nirvana
- Foo Fighters
Sper ca te-am ajutat! happy

| BlueTulip a răspuns:

1. Bine ca mai sunt oameni care nu asculta manele. happy

Trupe care imi plac sunt:
Block B, Bts, Big Bang, Bring me the horizon, Asking Alexandria, B.A.P, 2NE1, Sleeping with sirens, Tokio hotel, Danger kids, My chemical romance, Panic! At the disco, AC/DC, Queen, Black veil brides, Pierce the veil, Suicide silence, One Ok Rock, Super Junior

Melodii:
Bmth- Don't go
Bmth- Alligator Blood
Tokio Hotel- Don't jump
Tokio Hotel- By your side
One ok rock- Juvenille
Block B- Be the light
Zico- Dead leaves

*nu sunt toate in engleza, unele sunt in coreeana*

| DanielaX explică (pentru BlueTulip):

Nu am nimic cu coreeana. laughing)

| Iosif_Sebastian_Valentin_1999 a răspuns:

Eu ascult drum and bass si aproape toate subdiviziunile de rock. La drum and bass ai putea asculta asta: Nu Elementz- fight with me, Eptic Space Bussines, etc...