| Jigokunokishi a întrebat:

Salut Prieteni! Am o intrebare (de curiozitate) :
Multi spun ca Herley Benton-urile nu sunt bune dar daca ati compara un VGS cu un Harley Benton ( doua chitari cam de acelasi pret ), care spuneti ca e mai bun?
As voiam sa stiu doar asa un sondaj intre doua fire mai asa...tongue

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Am cantat pe un HB care nu mi-a placut absolut deloc, dar pe VGS n-am avut ocazia, totusi am vazut ca VGS fac si chitare scumpe, pe cand HB...As merge pe VGS.

| Jigokunokishi explică (pentru Thunderstruck):

Ms de parere happy, si eu la VGS ma gandeam ca-i mai bun, eram doar curios ca HB-ul nu are o reputatie prea buna si VGS am vazut cateva modele care mi se pareau bunicele si faine happy