| xXxvasyaxXx a întrebat:

Salut puteti sa-mi spuneti si mie daca azi va arata la vreun post tv live concertul cu lady gaga?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu cred. Daca stam sa ne gadim, ar fi necinstit fata de oamenii aceia care au dat bani pe bilet pentru a o vedea cine stie de unde. Daca s-ar fi dat la Tv, crezi ca se mai ducea cineva? Eventual poate o sa apara vreo secventa pe youtube filmata de vreun fan, in rest nu prea cred.

1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

Daca vine gaga in Romania e clar ca o sa se filmeze:0de dat la tv sigur se va dahappy Cand? Nu stim... Poate sa se dea si azi...(in direct)Dar eu cred ca se va da peste cateva zilehappy