| Stef0909 a întrebat:

Recent am auzit 2 melodii care mi au placut, una din ele se cheama "has" sau "hash" sau ceva dr genu, nu am gasit-o pe youtube, daca o stiti voi... si a doua era o melodie la care refrenul nu avea versuri, era un fel de "drop", intr un fel, ideea e ca nu continea versuri refrenul, iar melodia se chema ceva gen "... for party" sau "... the party". nu stiu sigur primul/primele cuvinte din titlu, stiu ca la final era ceva cu "party". DAU FUNDA! happy

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Prima melodie ar putea fi asta, altceva nu-mi vine in minte: https://www.youtube.com/watch?v=3BBsF7VIQyo

La a 2-a habar n-am, sunt multe cu "party" in componenta titlului.