| Swany a întrebat:

Hey happy.Acum cateva zile am auzit doua melodii care sincera sa fiu mi-au placut foarte mult.dar.problema e ca nu stiu doar cateva versuri.

Prima are niste versuri de genu "How much i love you?" Dar nu e David. ft Dony - Sexy thing happy

Refrenul la melodia a doua incepe cu "Who i am" alte versuri si o parte instrumentala

Amandoua sunt melodii care nu au aparut de mult timp.

6 răspunsuri:
| Swany explică:

Nu e. straight face

Am uitat sa spun ca amandoua melodii sunt cantate de o formatie cu baieti happy

| Swany explică:

@Gia - nu e aia happy
Mersi oricum :*
Melodiile sunt de genul dance

| Swany explică:

@Gia - no problem :*

| Roxana_6190 a răspuns:

Cred ca este Pussicats Dolls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima e asta http://www.youtube.com/watch?v=5SQKwP_P-0M? :-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Drop. ok straight face imi pare rau ca nu ti-am fost de ajutor...straight face

kisskiss