| rocerprajit a întrebat:

Salut... stie careva cum sa iti faci prieteni roackeri/metalisti in viata reala sau in mediul online, gen grupuri de Instagram, discord? Dau fundita

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Virtual si real, mai intai iti faci stilul. Virtual ai variantele tag/grupuri (folosesti search si-ti alegi tu). Dar in "viata reala", habar nu am, cred ca-i scoti de acolo, poate in oras daca mai locuiesti sunt multi "din astia" care nu suporta "taranii/tiganii/manelistii/moldoveni etc" totu e rau pentru aia numai rock-ul nu.

| cehos69 a răspuns:

Cauti un bar de roaceri