| TonnYjOY a întrebat:

Stie cineva care este remixul din acest link? Melodia este "Cica cica", o gaseste oricine pe Youtube, insa remixul exact ca in video nu e de gasit, nu reusesc deloc sa dau de acel remix exact, daca stie cineva care este remixul exact sunt recunoscator

https://www.youtube.com/watch?v=AiBEZcy-TKU

2 răspunsuri:
| Ravenous a răspuns:

Daca folosesti aplicatia Shazam, iti gaseste orice melodie fie ca e remix sau nu

| TonnYjOY explică (pentru Ravenous):

Gaseste melodia dar nu si remixul exact. daca o gaseam atat de simplu nu mai puneam intrebare aici