| Surajj a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia aia a lui Florin Salam? Versurile sunt cu "iamane iamane "...

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Florin Salam - Ia-ma viata mea in bra
http://www.youtube.com/watch?v=2S_ShgiAJqM&feature=related asta:D>

Răspuns utilizator avertizat
| xKitiiii a răspuns:

Florin Salam. Iti bati joc de mine? laughing

| xKitiiii a răspuns:

Ba. Nu mai puneti intrebari din astea ca va faceti de ras cu salamu`l vostru laughing.

| bianca100 a răspuns (pentru xKitiiii):

Se Scrie ''Salamu'', Salamu' sau ''Salamul'', in nici un caz ''Salamu'l''.Sa invatam sa scriem, zic, iar dupa sa si comentam! Si zic ca mai de ras te-ai facut tu, acum, ca nu stii sa scrii!winking