| andreyy231 a întrebat:

Stiti cumva o scoala sau facultate ceva de muzica mai exact (Music Producer)? vreau sa invat sa fac melodii, in programul fl studio dar nu prea ma pricep daca stiti pe cineva cu experienta ar fi bine, vreau sa fac melodii in stilul lui Martin Garrix (stiu ca el sta zile bune sa fac o piesa) dar tot vreau sa fac asta... Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Stiti cumva o scoala sau facultate ceva de muzica"

dacă nici aici nu te satisface, mă las de meserie

https://www.unmb.ro/

| andreyy231 explică (pentru sierra1):

Muzica, moderana electronica

| 9Florin9 a răspuns:

Da, si eu lucrez in fl studio, e greu la inceput e foarte greu. Dar sa stii ca o sa te obisnuiesti. Iti trebuie o placa de sunet casti si boxe.