| JohnnyWylde a întrebat:

Stiti unde pot gasi teorie pentru cantatul la chitara? Cant destul de bine la chitara in sensul ca daca imi place o melodie iau tabulaturile si o pot canta dar vreau sa stiu teorie, multa (arpegii game s.a.m.d) ca pe viitor sa pot compune eu propriile melodii. Am nevoie de un site sau un titlu de carte, manual pe care sa o cumpar ceva orice.

1 răspuns:
| Blagandrey a răspuns:

Salut! Poti incerca pe RGC la sectiunea teorie si compozitie http://forums.rgc.ro/forum/51-teorie-si-compoziie/ de aici sper ca te va ajuta.