| Alex23471 a întrebat:

Salut! Stiu ca nu e chiar site-ul potrivit, dar nu am altundeva unde sa o spun.

As dori sa formez o trupa de Hip-Hop/Rap. Mai am nevoie de MINIM 1 membru. Eu produc instrumentalele, versurile si ma ocup cu distributia. Avem: Casa de discuri cu Staff care se ocupa de drepturile de autor. Stilul nostru este apropiat de valul Parazitii, adica versuri elaborate cu un mesaj bine ascuns si multe dume/ la fel si instrumentalele contin instrumente orchestrale si in general 90-91 BPM.
Membrul ar trebui sa aiba o voce groasa si minte deschisa. Astept un raspuns... No hate plssssshappy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai FaceBook sau Instagram?
Ca aici nu ai cum sa gasesti vecini si prietenei de-ai tai, cu care poti forma o trupa.

| prietenaingrijorata02 a răspuns:

Particip!

| Tactuu a răspuns:

Salut sunt david am 11 anisori sunt din Vadlui, ascult trap precum 5GANG, babyabi si XXXtentacion cand dunt in depresie ceea ce se intampla destul de des? si as dori sa fac parte din banda noastra