| cozmmin a întrebat:

Sunt Cosmin si as vrea sa stiu cum se numeste melodia de la inceputul emisiunii X FACTOR de pe Antena 1. Mi se pare cunoscuta. Va rog sa ma ajutati. Cosmin

3 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Te ajut, dar trebuie gasita.Trebuie sa stii videoclipul. Uite site
http://xfactor.a1.ro/ sau pur si simplu scrie x factor pe google si dai la videoclipuri.Asta stiu ca asa am procedat cand era romanii au talent sal mai ascult pe Narcis.Ce frumos canta.Doamne ce voce, dar romanii[cuvant urat]au votat e altcineva.

| Fatayou a răspuns:

Funda

| cozmmin explică (pentru Fatayou):

Am intrat pe site si nu am gasit ceea ce cautam. eu ma refer la melodia cand arata secventele din diferite auditii. este o melodie care parca era si la Orange la o reclama acum mult timp.