| Laurentiu2020 a întrebat:

Sunt din Bucuresti si as vrea sa cumpar albumul original "Fever" al celor de la Bullet For My Valentine, dar nu stiu de unde.
Vreo idee de magazine si locatia lor unde il pot gasi?

Răspuns Câştigător
| DarkTheory a răspuns:

Pai il poti gasi pe net, de exemplu pe ebay sau siturile astea internationale. Eu nu sunt din Bucuresti dar banuiesc ca in capitala romaniei trebuie sa existe un shop music unde sa dai comanda sau sa gasesti articole legate de muzica metal

3 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Poti incerca la RockShop(http://prorock.ro/, gasesti pe site locatia).

| Elena898989 a răspuns:

Faci parte dintre puţinele persoane care mai cumpără muzică. Totuşi, dacă nu îl găseşti, piesele ţi le pot da eu dacă doreşti, am albumul complet.

| Laurentiu2020 explică (pentru Elena898989):

Am si eu piesele..Am cumparat albumul din Magazinul Muzica. Multumesc mult oricum (: