| Edwardee a întrebat:

Sunt un producator de muzica incepator si as dori sa va cer parerea, dar si ajutorul.
Am intrat in Talent Pool-ul de la Spinnin Records si acum am nevoie de multe voturi daca vreau sa am sanse la o promovare. (link: https://www.spinninrecords.com/talentpool/track/139420-e dward-vibe/ )
Daca va place, v-as ruga sa lasati un vot (trebuie creat un cont). As aprecia enorm. In acelasi timp, as aprecia si daca mi-ati spune parerea voastra. :D

2 răspunsuri:
| justpatrick a răspuns:

Te-am votat și îmi place melodia. o pot folosi pe canalul meu de Youtube?

| Edwardee explică (pentru justpatrick):

Deocamdată nu, trebuie să aștept o perioadă până când aflu rezultatul de la Spinnin' Records. Îți mulțumesc pentru vot!