| Andrrei a întrebat:

Salut tipi si tipe caut si eu o piesa am vazut-o azi foarte putin pe un monitor pe youtube, din cate imi aduc aminte canta un jamaican si clipul era ceva cu piramide... daca are cineva o vaga idee.

Răspuns Câştigător
| Rallu12 a răspuns:

Incearca ALBOROSIE- Kingston Town
Nu cred ca e asta darthinking

5 răspunsuri:
| AlexOrian a răspuns:

Mai cine a auzit melodii si nu stiu care sunt este simplu:
www.midomi.com
Intri, canti melodia, si ti-o da, easy!

| Andrrei explică:

Stiu ca refrenu era cantat de o voce pitigaiata laughing

| Andrrei explică:

Si tipul care canta avea rasta pana la fund daca nu si mai mult laughing

| Andrrei explică:

Idi dau funda pentru ca datorita tie am gasit piesa :D este vorba despre http://www.youtube.com/watch?v=c9VQye6P8k0&feature=related

| Rallu12 a răspuns:

Ceva din ea ai retinut? Macar un cuvant ceva?straight face