| Cosmin_Grossmann_1996 a întrebat:

Tot stau si caut o melodie romaneasca care are prin ea o frantura de vers ce suna gen " looking for somebody" si e mai veche, cred ca 2010.
Nu stiu,daca o nimereste cineva, dau funda.
Sper ca unul dintre voi sa stie melodia.
Va multumesc frumos de pe acum celor ce incearca sa ma ajute!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robin S - Show me love?

| adinutaba a răspuns:

Fleetwood Mac - looking for somebody

The Mick Fletwood Blues Band - looking for somebody

Sean Mcgee - looking for somebody

Kings for Leon - Use Somebody

POATE O REGASESTI PRINTRE CELE DE MAI SUS, DACA NU, POATE VEI LUA IN CALCUL CA SUNT SINGURA CARE TI-A RASPUNS SI SPER FUNDA. PUP

| Cosmin_Grossmann_1996 explică (pentru adinutaba):

Uhm,e pop romanesc.
Dar daca nu mai raspunde nimeni si nu-si da nimeni seama, o sa-ti ofer tie funda pentru ca ai incercat sa ma ajuti.