| anonim_4396 a întrebat:

A aparut noua melodie a lui PSY-Gentleman.Credeti ca va depasi Gangnam Style?

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

In ce sa depaseasca?

| Nucreeed a răspuns:

Nici intr'o mie de ani...nici de psy n'o sa se mai auda...a tinut doar 3 luni si cata.o sa fie uitat pentru totdeauna de multi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-are sanse.

| BrokenArrow a răspuns:

E acelaşi rahat scos din aceeaşi gaură...

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru BrokenArrow):

Daca nu-ti place la ce mai raspunzi ma?

| BrokenArrow a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

N-am voie? Intrebarea era pentru toată lumea. Asta include şi persoanele normale care nu ar asculta niciodată aşa ceva de bună voie.

| claudia511 a răspuns:

Da, posibil sa depaseasca prostia din gangnam style.

| astainumelemeu a răspuns:

Nici Gangnam Style nu a fost hit pana a iesit videoclipul cu dansul la fel e si cu Harlem Shake.

| astainumelemeu a răspuns:

Dar Gangnam Style era cu muuuuuult mai energica decat asta deci nu cred